درج یک برنامه تلویزیونی در سی‌ سی‌ جی سیما - Insert a Television Program in CCG Sima | سی‌سی‌جی‌سیما  
  با استقرار دولت پرزیدنت ترامپ به‌زودی انجام خواهد شد: فروپاشی «بی‌بی‌جی»، متولی صدای آمریکا فارسی و رادیوفردا   چرا برخی از «کاربران ایرانی‌» به تلویزیون موفق «من و تو» ناسزا می‌گویند!؟   سریال تلویزیونی «معمای شاه»؛ توهین به پادشاه فقید ایرانیان   نخستین برنامک همراه «راهنمای نمایش‌های تلویزیونی فارسی» منتشر شد   ناکامی تلویزیون «آیت‌الله‌ها» در تقلید از شبکه‌های تلویزیونی فارسی!   دسترسی «سی‌سی‌جی‌سیما» به وسیله جمهوری اسلامی ایران مسدود شد   «ای ام سی»، تصویرهای جدیدی از «بهتره با سول تماس بگیری» را منتشر کرد   فصل سوم «لوچا: زیرزمینی» به روی آنتن می‌رود   پخش «قانون و نظم: واحد قربانی های ویژه» برای فصل هیجدهم تمدید شد   رسوایی جنسی در شبکه تلویزیونی جمهوری اسلامی ایران   وضعیت پخش مجموعه تلویزیونی «بخیه‌زنندگان»   وضعیت پخش مجموعه تلویزیونی واقع‌نمای «آرایش»   دهن‌کجی «سالار عقیلی» به «نظام آیت‌الله‌ها»   بازبینی یک پرونده: رادیو فردا و صدای آمریکا - بخش نخست   پخش پویانمایی «زن شرور» برای فصل دوم تمدید شد   «صحنه»؛ یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی مردم‌پسند برای فارسی‌زبانان   وضعیت امتیازهای مجموعه تلویزیونی «آی زامبی»   بهترین گزینه بینندگان: کوچ هنرمندان ایرانی به شبکه‌های تلویزیونی فارسی   به مناسبت آغاز پخش مجموعه تلویزیونی فارسی «کالری ممنوع»   «نتفلیکس» در کشور «ایران» قابل دسترس شد! 
رویدادها و بازبینی‌های تلویزیون

برنامک سی‌سی‌جی‌سیما در گوگل‌پلی برنامک سی‌سی‌جی‌سیما در آمازون‌اپس برنامک سی‌سی‌جی‌سیما در بازار شبکه سی‌سی‌جی‌سیما در تلگرام برگه هواداری سی‌سی‌جی‌سیما در فیسبوک نمایه سی‌سی‌جی‌سیما در توییتر برگه هواداری سی‌سی‌جی‌سیما در گوگل‌پلاس نمایه سی‌سی‌جی‌سیما در اینستاگرام خروجی‌های سی‌سی‌جی‌سیما                              
 

سی‌سی‌جی‌سیما جستجو در سی‌سیجیسیما
    

 

  جستجو بر اساس:

 
 

سندهای تلویزیونی

برنامه‌های تلویزیونی

شبکه‌های تلویزیونی

 

سی‌سی‌جی‌سیما نظرسنجی سی‌سیجیسیما
   
  


     

   
 
درج یک برنامه تلویزیونی در سی‌ سی‌ جی سیما - Insert a Television Program in CCG Sima

ویرایش این نوشتار
تعداد بازدید از این محتوا: 381

درج یک برنامه تلویزیونی در سی‌ سی‌ جی سیما - Insert a Television Program in CCG Sima


از سی‌سی‌جی‌سیما، راهنمای نمایش‌های تلویزیونی به فارسی
  
میزان محبوبیت این سند تلویزیونی: 0
  
دسته: راهنمای «سی‌سی‌جی سیما»
    
وب‌گاه وابسته: http://ccgsima.org

برای درج نوشتار مربوط به یک برنامه تلویزیونی در دانش‌نامه «سی‌سی‌جی سیما» به ترتیب زیر اقدام نمایید:

۱. پیش از هر کار، وارد حساب خود در بنیاد سی‌سی‌جی شوید. برای این کار کافی است بر روی فراپیوند «ورود به حساب سی‌سی‌جی» (سی‌سی‌جی من) در بالای همین برگه کلیک نمایید. در برگه پیش روی خود، با وارد کردن «شناسه کاربری» و «گذرواژه» و کلیک بر روی دکمه «ورود به حساب سی‌سی‌جی»، وارد حساب خود در بنیاد سی‌سی‌جی شوید. در این صورت به دانش‌نامه سی‌سی‌جی سیما هدایت خواهید شد. اگر تا کنون هیچ حسابی در بنیاد سی‌سی‌جی ندارید، در همان برگه بر روی پیوند «یک حساب نو بسازید!» کلیک کنید و با وارد کردن اطلاعات خواسته‌شده در برگه ثبت‌نام، یک حساب نو بسازید، سپس وارد حساب خود در بنیاد سی‌سی‌جی شوید. در برگه پیش روی خود، در ستون فراپیوندهای «سی‌سی‌جی من»، روی فراپیوند «سی‌سی‌جی سیما» کلیک کنید تا به آن هدایت شوید.

۲. در دانش‌نامه سی‌سی‌جی سیما و در بخش «پیوندهای سی‌سی‌جی سیما»، بر روی پیوند «درج یک برنامه تلویزیونی در سی‌سی‌جی سیما» کلیک نمایید.

۳. در برگه پیش روی خود، نام برنامه تلویزیونی را وارد کنید. دقت کنید که این نام حتماً باید یگانه باشد. به عبارت دیگر این برنامه تلویزیونی نباید در سی‌سی‌جی سیما موجود باشد. بر روی دکمه ادامه کلیک نمایید. ممکن است «سی‌سی‌جی سیما» نام‌های مشابهی را بیابد و به شما اخطار دهد و از شما بخواهد که بررسی کنید و ببینید که این برنامه تلویزیونی در سی‌سی‌جی سیما موجود است یا خیر. در هر شکل، در صورتی که این برنامه تلویزیونی در دانش‌نامه سی‌سی‌جی سیما موجود باشد، ممکن است در آینده بنیاد سی‌سی‌جی نوشتار شما را با نوشتار موجود ادغام کند و یا اینکه حتی نوشتار شما را برای همیشه از دانش‌نامه سی‌سی‌جی سیما حذف نماید.

۴. پس از کلیک بر روی دکمه «ادامه»، در برگه پیش روی خود و در بخش اطلاعات عمومی، ابتدا نشانی وب نگاره‌ای که حاوی نام‌واره یا نشان برنامه تلویزیونی است را وارد کنید. اندازه استاندارد این نگاره ۲۶۴ در ۱۴۸ پیکسل و نوع آن PNG یا JPG می‌باشد. درج نشانی نگاره ضروری نیست و در صورتی که نشانی نگاره را وارد نکنید، یک نگاره پیش‌فرض در بالای نوشتار به نمایش درمی‌آید.

۵. سپس می‌توانید نام را ویرایش کنید. درج نام ضروری است. بنا به «هنجارهای نوشتاری سی‌سی‌جی سیما» الگوی نام به شکل زیر است:

نام فارسی + (-) + نام لاتین
مثال: شگفتی کوچک – Small Wonder

دقت کنید که نام لاتین باید حتماً در کنار نام فارسی باشد و نباید در نوشتن نام از «نیم‌فاصله» استفاده شود.

۶. نوع برنامه را در محل‌ درج‌شده، انتخاب نمایید. انتخاب نوع برنامه ضروری است.

۷. در بخش « سبک محتوا برای مجموعه‌ها، سریال‌ها و تئاتر‌های تلویزویونی»، در صورتی که برنامه تلویزیونی، مجموعه، سریال و یا تئاتر تلویزیونی است، می‌توانید حداکثر ۱۹ سبک محتوا را برای آن انتخاب نمایید. انتخاب اطلاعات این بخش ضروری نیست.

۸. سپس نام کشور سازنده برنامه تلویزیونی را وارد کنید. درج نام کشور سازنده ضروری است.

۹. نام شرکت سازنده برنامه تلویزیونی را وارد کنید. درج نام شرکت سازنده ضروری است. بنا به «هنجارهای نوشتاری سی‌سی‌جی سیما» الگوی نام شرکت سازنده به شکل زیر است:

نام فارسی + (-) + نام لاتین
مثال: تولیدات ربات بد - Bad Robot Productions

دقت کنید که نام لاتین باید حتماً در کنار نام فارسی باشد.

۱۰. نام شرکت فراهم‌کننده پخش برنامه تلویزیونی را وارد کنید. درج نام شرکت فراهم‌کننده پخش ضروری نیست. بنا به «هنجارهای نوشتاری سی‌سی‌جی سیما» الگوی نام شرکت فراهم‌کننده پخش به شکل زیر است:

نام فارسی + (-) + نام لاتین
مثال: شرکت تلویزیون فاکس قرن بیستم – 20th Century Fox Television

دقت کنید که نام لاتین باید حتماً در کنار نام فارسی باشد.

۱۱. در بخش «شبکه‌های تلویزیونی پخش‌کننده»، شما می‌توانید نام حداکثر ۵ شبکه تلویزیونی را با رعایت «هنجارهای نوشتاری سی‌سی‌جی سیما» درج نمایید. درج اطلاعات بخش «شبکه‌های تلویزیونی پخش‌کننده» ضروری نیست. بنا به «هنجارهای نوشتاری سی‌سی‌جی سیما» الگوی نام شبکه تلویزیونی به شکل زیر است:

نام فارسی + (-) + نام لاتین
مثال: فارسی۱ – Farsi1

دقت کنید که نام لاتین باید حتماً در کنار نام فارسی باشد و نباید در نوشتن نام از «نیم‌فاصله» استفاده شود.

۱۲. سپس زمان پخش برنامه تلویزیونی را همراه با نام شبکه تلویزیونی پخش‌کننده وارد کنید و در صورت نیاز اطلاعات بازپخش برنامه را نیز درج نمایید. برای ویرایش این اطلاعات می‌توانید برای ویرایش این متن می‌توانید از «زبان ویرایش‌گرهای سی‌سی‌جی» استفاده کنید. برای چگونگی استفاده از آن‌، برگه «زبان ویرایش‌گرهای سی‌سی‌جی» را ببینید. درج زمان پخش ضروری نیست.

۱۳. نشانی وب‌گاه رسمی برنامه تلویزیونی را وارد کنید. درج نشانی وب‌گاه رسمی برنامه تلویزیونی ضروری نیست.

۱۴. سپس متن نوشتار را وارد کنید. پیشنهاد می‌شود متن نوشتار را از پیش در یک سند متنی مانند سندهای مایکروسافت آفیس تهیه کنید و سپس آن را در جعبه متن نوشتار کپی نمایید. برای ویرایش این متن می‌توانید از «زبان ویرایش‌گرهای سی‌سی‌جی» استفاده کنید. برای چگونگی استفاده از آن‌، برگه «زبان ویرایش‌گرهای سی‌سی‌جی» را ببینید. درج متن نوشتار ضروری است.

۱۵. نام منابع بکارگرفته شده در نوشتار را وارد کنید و فراپیوندهای احتمالی را درج کنید. برای ویرایش این متن می‌توانید از «زبان ویرایش‌گرهای سی‌سی‌جی» استفاده کنید. برای چگونگی استفاده از آن‌، برگه «زبان ویرایش‌گرهای سی‌سی‌جی» را ببینید. درج منابع ضروری نیست.

۱۶. در بخش «پرونده‌های ویدئویی»، می‌توانید نشانی حداکثر ۵ پرونده ویدئویی را وارد نمایید. دقت کنید که فقط درج نشانی پرونده‌های ویدئوی نوع FLV و خدمت‌دهنده‌های ویدئویی تحت وب مانند «یوتیوب» (به انگلیسی Youtube) مجاز است. از به‌کار بردن نوع‌های دیگر پرهیز کنید. درج اطلاعات «پرونده‌های ویدئویی» ضروری نیست.

۱۷. پس از وارد کردن و انتخاب همه اطلاعات درخواستی، بر روی دکمه درج کلیک نمایید، در برگه پیش‌روی شما، نوشتار درج‌شده نمایش‌داده می‌شود. می‌توانید با کلیک بر روی پیوند ویرایش در پایین نوشتار، اطلاعات درج شده آن را ویرایش کنید، میزان محبوبیت نوشتار را تخمین بزنید و به آن گزارش خطا ضمیمه کنید. همچنین می‌توانید در بخش پایینی برگه نوشتار، گفتارهای خود درباره آن را روی میز گفتگو قرار دهید و با سایر کاربران درباره نوشتار گفتگو کنید.


منابع: سی‌سی‌جی سیما

درج شده: 25 January 2010 - 10:48:35 به وقت تهران و کابل به وسیلهٔ نمایهٔ مهدی ق. مهدی ق.
   
آخرین ویرایش: 23 March 2014 - 13:27:03 IRST به وسیلهٔ نمایهٔ مهدی ق. مهدی ق.
  
 
 
 

سی‌سی‌جی‌سیما دیدگاه‌های کاربران درباره این رویداد یا بازبینی
   
گفتگو درباره سی‌سی‌جی‌سیما

سی‌سی‌جی‌سیما منابع به‌کاررفته در محتوای سی‌سیجیسیما
   

یوتیوب

زپ تو ایت

دادگان اینترنتی فیلم

ویکی‌پدیای انگلیسی

 


 Languages

 

 
   

ناحیه کاربری

 

ورود به حساب سی‌سی‌جی

 
   
   
   

دسترسی برای ایران

 

دریافت پالایه‌شکن‌ها

 
   

محتوا

 

تازه‌ترین نمایش‌های تلویزیونی

 
 

برترین نمایش‌های تلویزیونی

 

 

زمان‌بندی نمایش‌های تلویزیونی جهان

 
 

زمان‌بندی نمایش‌های تلویزیونی فارسی

 
 

رویدادها وبازبینی‌های تلویزیون

 
 

توزیع‌کننده‌های نمایش‌های تلویزیونی

 
 

فهرست تماشای من

 
 

شبکه‌های تلویزیونی

 
   

برنامک‌های همراه

 

سی‌سی‌جی‌سیما

 
   

سی‌سی‌جی‌سیما فارسی‌ها

   

سی‌سی‌جی‌سیما انگلسفر

   

شبکه‌های اجتماعی

 

 
    

سی‌سی‌جی‌سیما در اینستاگرام

 
    

سی‌سی‌جی‌سیما در تلگرام

 
   

مشارکت

 

درج یک برنامه تلویزیونی

 
   

درج یک شبکه تلویزیونی

 
   
درج یک شرکت تلویزیونی  
  
درج یک دست‌اندرکار تلویزیونی  
     
درج یک سند تلویزیونی  
   
درج یک خبر تلویزیونی  
    
درج یک میان‌بر تلویزیونی  
    
توسعه نگارستان نمایش‌های تلویزیونی  
   

کمک

 

آخرین تغییرات  
  
گفتگو  
    
هنجارها  
    
راهنما  
    
درباره  
    
خروجی‌ها  
    
پشتیبانی محصولات سی‌سی‌جی  
    
کپی‌رایت  

محصولی از سی‌سی‌جی